Toužíš do tohoto světa vnést více světla a moudrosti?

Pomoz nám sdílet tyto převratné informace tím, že se připojíš k našemu partnerskému affiliate programu, který ti umožní získat provize ve výši až 30% z každého prodaného kurzu!

Požádej o členství v partnerském affiliate programu younity:

Jak affiliate program funguje?

1. Vyplň formulář

Pro registraci do našeho partnerského affiliate programu je třeba vyplnit formulář výše.

2. Zašli požadované informace

Po registraci obdržíš e-mail se žádostí o informace, abychom se o tobě dozvěděli víc. Odpověz prosím s požadovanými informacemi. Člen younity Česká republika a Slovensko tvou žádost ověří.

3. Začni propagovat

Pokud bude tvoje přihláška schválena, budou ti poskytnuty všechny potřebné informace a můžeš začít propagovat tento kurz pomocí svých individuálních affiliate odkazů, které máš možnost sdílet se svým publikem v emailech a/nebo na sociálních sítích.

Staň se affiliate partnerem a využij možnosti získat provize 30%

Často kladené otázky

1. Jak získám provizi z bezplatného obsahu?

Kdokoli, kdo se přihlásí k bezplatnému obsahu pomocí tvého UTM odkazu, je dohledatelný pomocí cookies, a pokud si po shlédnutí bezplatné verze koupí placený obsah, automaticky získáš za tento nákup provizi prostřednictvím portálu Elopage.

2. Dostanu svou provizi automaticky?

Ze zákona jsme povinni poskytnout 14denní záruku vrácení peněz. Tvou provizi tedy můžeme vyplatit až po uplynutí této lhůty a za podmínky, že klient nepožádal o vrácení peněz.

3. Jakým způsobem mi bude provize vyplacena?

Ve svém profilu na portálu Elopage vyplň všechny informace o bankovním účtu a nahraj potřebné dokumenty. Pokud nákup již proběhl a uplynula lhůta pro vrácení peněz, přibližně 15. v měsíci ti budou vyplaceny provize z předchozího měsíce. Elopage ti automaticky pošle získanou částku na bankovní účet, který jsi uvedl.

4. Jaké jsou podmínky pro přijetí do partnerského affiliate programu?

V younity hledáme partnerství s jednotlivci a organizacemi, které sdílejí stejné hodnoty jako my. Pokud se prezentuješ na sociálních sítích nebo máš společnost, která se zaměřuje na osobní rozvoj, spiritualitu nebo uzdravování, rádi bychom, aby ses připojil k našemu programu. Upozorňujeme, že nehledáme obchodní zástupce, ale spíše ty, kteří se snaží udělat svět lepším místem.

5. Musím vytvářet své vlastní materiály / příspěvky?

Jakmile bude tvoje přihláška přijata, budeš si moci od nás stáhnout grafiku a textové koncepty, které můžeš použít ve své propagaci.

6. Jak často je potřeba produkt propagovat?

Neexistují žádná omezení, nicméně nejlepší výsledky dosáhla četnost nových příspěvků/e-mailů 2-3krát týdně během propagačního období. Pokud používáš bannery, doporučujeme ti ponechat je během celé propagační akce a případně jednou týdně použít novou grafiku.

Younity – Kdo jsme?

Podívej se na naše portfolio, kde se dozvíš vice informací o tom, kdo jsme a jaká je naše vize!