INTENZIVNÍ MISTROVSKÝ VÝCVIK V
ENERGETICKÉ MEDICÍNĚ

Jedinečný výcvik, který kombinuje poznatky nejpokročilejší neurovědy s dávnou moudrostí a praktikami šamanů.

CÍTÍTE, ŽE TUDY VEDE VAŠE CESTA?
ZASLECHLI JSTE VOLÁNÍ?

Rezervujte si úvodní konzultaci, která je bezplatná a nezávazná.
Využijte možnosti potkat se s námi, najít odpovědi na vaše dotazy ohledně studia, a rozhodnout se, jaké další kroky vám dávají smysl.

OBSAH VÝCVIKU

N

6měsíční online výcvik

s učiteli z vedení fakulty The Four Winds Society

N

Moderní online vyučovací platforma

která vám umožní věnovat se studiu odkudkoli a kdykoli

N

10 komplexních výukových modulů

s více jak 90+ hodinami videomateriálů

N

Detailní výuková skripta

připravena pro vaše hloubkové studium

N

26 živých online lekcí s učiteli a spolužáky

během kterých se naučíte prakticky všechna cvičení a můžete sdílet své poznatky

N

Online podpora od lektorů

školy Alberta Villolda The Four Winds během výcviku

N

Komunita spolužáků se stejným cílem

se kterými můžete praktikovat cvičení, vyměňovat si poznatky a zážitky a propojovat se

N

Certifikát

mistra praktika šamanské energetické medicíny (Master Practitioner of Shamanic Energy Medicine) od společnosti The Four Winds Society

Rezervujte si úvodní konzultaci, která je bezplatná a nezávazná.
Využijte možnosti potkat se s námi, najít odpovědi na vaše dotazy ohledně studia, a rozhodnout se, jaké další kroky vám dávají smysl.

ENERGETICKÁ MEDICÍNA MĚNÍ ŽIVOTY

 

Společnost The Four Winds Society nabízí světově nejuznávanější a nejucelenější výcvik v oboru šamanské energetické medicíny propojené s nejnovějšími poznatky v oblasti výživy, biologie a neurovědy. Za posledních 35 let společnost vyškolila a odborně podpořila více než 20 000 studentů ze všech společenských vrstev – vědců, stavebních dělníků, zdravotních sester, lékařů, psychologů, terapeutů, a dalších. Absolventi výcviku se shodují, že nyní si užívají životy plné radosti, zdraví a naplňující kariéry.

NÁŠ JEDINEČNÝ VÝCVIK VÁM NABÍZÍ:

OBNOVU VAŠEHO ZDRAVÍ

Klíče k celostnímu zdraví nosíte v sobě. Naučte se je aktivovat a využívat jejich mimořádnou sílu.

SPOJENÍ SPIRITUALITY A VĚDY

Zažijte plný potenciál svého zdraví díky spojení starodávné moudrosti šamanů a moderní vědy.

ŽIVOT V CELISTVOSTI

Rozpoznejte skutečné příčiny nemocí a naučte se je léčit pomocí celostní medicíny.

OBJEVOVÁNÍ ŠAMANISMU

Prozkoumejte šamanské praktiky do hloubky. Naučte se pracovat ve světelném energetickém poli (Luminous Energy Field – LEF), abyste podpořili proces uzdravování na fyzické, emocionální a duchovní úrovni.

PROBUZENÍ VAŠEHO VNITŘNÍHO ŠAMANA

Naučte se léčit své fyzické tělo a své emoce prostřednictvím techniky Prosvícení.

OBOHACENÍ VAŠEHO OSOBNÍHO I PROFESNÍHO ŽIVOTA

Po dokončení programu získáte certifikát absolventa výcviku energetické medicíny od společnosti The Four Winds Society. Získané vědomosti a dovednosti můžete využít nejen ve svém životě, ale i ve své práci s klienty.

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE?

Rezervujte si úvodní konzultaci, která je bezplatná a nezávazná.
Využijte možnosti potkat se s námi, najít odpovědi na vaše dotazy ohledně studia, a rozhodnout se, jaké další kroky vám dávají smysl.

NASTARTUJTE SVOU KARIÉRU V ENERGETICKÉ MEDICÍNĚ

Udělejte další krok na své profesní cestě a rozšiřte si své znalosti jako kouč holistického zdraví. V našem pokročilém výcviku nabízíme dva směry: certifikát o účasti pro ty, kteří se studia účastní pro vlastní potřeby, nebo certifikát mistra praktika šamanské energetické medicíny (Master Practitioner of Shamanic Energy Medicine).

Výcvikové moduly čerpají znalosti o těle a duchu jak ze starodávných šamanských tradic, tak z poznatků moderní neurovědy. Program energetické medicíny vytvořený společností The Four Winds Society je nejdůkladnější a nejkomplexnější dostupný výcvik svého druhu na světě. Obohatí vaši  osobní život a posune vaší profesní praxi na novou úroveň.

NASMĚRUJEME VÁS K ÚSPĚCHU

HODNOCENÍ: 9,1/10

VYNIKAJÍCÍ

“Pomohli jsme více než 25 000 studentům vydat se na cestu praktika šamanské energetické medicíny. Jsme hrdí na to, že můžeme říci, že naše škola nabízí nejlepší a nejrozsáhlejší výcvik v oboru energetické medicíny, jaký můžete v současné době absolvovat. Naši studenti jej hodnotí jako VYNIKAJÍCÍ.”
The Four Winds Society

MOŽNOST STUDOVAT ODKUDKOLI
DÍKY NAŠEMU ONLINE VÝCVIKU

Uvědomujeme si, že každý z nás má jiný životní styl, jiný rozvrh a indviduální preference při studiu. Proto jsme sestavili velmi účinný a důkladný online výcvik, který vám dává možnost učit se odkudkoli, kdykoli a svým vlastním tempem. Srozumitelné výukové video materiály, podrobný pracovní sešit, podpora ze strany učitelů a pravidelná online setkání vám nabízí flexibilní studium s veškerou podporou, kterou potřebujete.

POTŘEBUJETE VÍCE INFORMACÍ?

Naplánujte si bezplatný a nezávazný hovor s jedním z našich akademických poradců. Všichni naši konzultanti jsou našimi absolventy, a proto vám mohou poskytnout podrobné informace týkající se výcviku a také se podělit o své osobní zkušenosti. Jsou zde také proto, aby vám pomohli v případě jakýchkoli dalších otázek, nebo pochybností týkajících se našeho výcviku.

Rezervujte si úvodní konzultaci, která je bezplatná a nezávazná.
Využijte možnosti potkat se s námi, najít odpovědi na vaše dotazy ohledně studia, a rozhodnout se, jaké další kroky vám dávají smysl.

ZJISTĚTE, ZDA JE TENTO VÝCVIK TO PRAVÉ PRO VÁS

Máte dotazy týkající se našeho pokročilého výcviku? Přemýšlíte, zda máte dovednosti pro tento výcvik? Nejste si jisti, jak byste mohli získané dovednosti a zkušenosti zařadit do své praxe? Naplánujte si hovor s jedním z našich akademických poradců, kteří vás rádi provedou vaším rozhodováním a zodpoví jakékoli dotazy.

Veronika Žáčková

Veronika se dvacet let věnuje moderní psychoterapii a tradičním šamanským technikám. Provází klienty na pouti k sobě samým, k harmonii a naplněnému životu. Po absolvování online výcviku Energetické medicíny odjela do Peru účastnit se obřadů s Albertem Villoldem a Quero šamany, na což navázala pokročilým dvouletým výcvikem Master’s Circle. Radost jí přinášejí její dvě malé děti, cesty duše i cestování po světě, kde se učí z moudrosti domorodých stařešinů.

Pavla Kormošová

Pavla je absolventkou online výcviku v energetické medicíně. Získané vědomosti a zkušenosti dále prohlubuje v pokročilých kurzech The Four Winds Society.
Vše, co jí výcvik přinesl, využívá nejen v každodenním životě, ale i ve své práci produkční v kreativním průmyslu a facilitátorky. Součástí její cesty je pomáhat druhým posvítit si do těch nejstínovějších částí sebe a nakreslit si vlastní mapu životem.

Barbora Večeřová

Bára po letech strávených nejprve v oblasti kultury a poté zdravotnického businessu uposlechla volání své duše a vydala se na dráhu šamanismu a práce s energií. V zahraničí absolvovala komplexní studium Energetické medicíny. V Peru se společně s Albertem Villoldem a Quero šamany účastnila exkurze do hor, kde absolvovala řadu šamanských ceremonií, rituálů a šamanských sezení. Nyní vede semináře, pořádá šamanská setkání, píše humoristickou literaturu a klientům poskytuje také individuální sezení. V rámci práce s energií se ráda věnuje objevování potenciálu a poslání klientů.

V rámci výcviku proniknete do skutečných příčin civilizačních chorob a naučíte se, jak k jejich léčení přistupovat celostně. Staňte se expertem na energetické pole a naučte se, jak v tomto poli vytvořit podmínky pro zdraví. Spojení moderní vědy a starodávných léčebných metod vám zprostředkuje moudrost, která je tolik potřebná pro skutečné uzdravení se v dnešním světě.

Tento jedinečný výcvik vás naučí, jak vyléčit svůj svět a stát se tím, který skrze sebe pečuje o druhé, o svoji komunitu, o životní prostředí. V našich životech přicházejí chvíle, kdy se nám nabízí příležitost uskutečnit pozitivní změnu v nás samých, v naší komunitě, v našem světě. Ta doba nastává nyní.

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ TÉTO CESTY

Rezervujte si úvodní konzultaci, která je bezplatná a nezávazná.
Využijte možnosti potkat se s námi, najít odpovědi na vaše dotazy ohledně studia, a rozhodnout se, jaké další kroky vám dávají smysl.

VZKAZ OD ZAKLADATELE
ALBERTA VILLOLDA

Pravda je taková, že jsem byl na vrcholu své kariéry, když mně život donutil zastavit se. Moje srdce a moje játra byly blízko kolapsu. Byl jsem zoufalý. Uvědomil jsem si, že pokud chci žít, musím k uzdravení přistupovat jinak. Nasměroval jsem svoji pozornost na moudrost šamanů, od kterých jsem se učil o energetické medicíně. Skrze svůj vlastní boj a úspěšnou cestu zpět ke zdraví jsem si uvědomil, že to, co jsem se naučil ve svém vlastním životním příběhu, musím sdílet se zbytkem světa. Metody, které učím v našem programu energetické medicíny, jsou stejné jako ty, které jsem použil k obnovení mých jater, mozku a srdce. Díky nim jsem se ze stavu na pokraji smrti vrátil zpět do života.

POSLECHNĚTE SI PŘÍBĚHY LIDÍ, KTERÝM VÝCVIK ZMĚNIL ŽIVOT

CO ŘÍKAJÍ ODBORNÍCI O NAŠICH METODÁCH VÝUKY

„Syntéza tradic moudrosti a moderní vědy, která rozbíjí paradigma…“

Bruce Lipton, PhD

Vývojový biolog

„Šaman a lékař byli po tisíciletí stejnou osobou a to až do 19. století, kdy byli ve jménu vědy rozděleni. Villoldo a Perlmutter je opět spojují dohromady optikou vědy 21. století.“

Dr. Mark Hyman

Lékař

„…Velká odpověď na problémy zdravotní péče 21. století…“

Dr. Joe Dispenza

Neurolog, výzkumník a lektor

JEDEN PO DRUHÉM MĚNÍME SVĚT

„Tento program mi dal neuvěřitelný pocit prožívání nekonečných možností, o kterých jsem do té doby neměla tušení. Jako naturopat vždy hledám řešení, jak pomoci lidem na jejich cestě, s jejich zdravím a celkově s jejich dobrým životním pocitem. Program mi pomohl uvědomit si, že existuje mnohem více řešení, než jsem si kdy dokázala představit.“

Alexina Mehta

„Líbí se mi, že na začátku této cesty je osobní růst. Uvědomuji si, jak důležité je v první řadě zapracovat na sobě, abych mohl pomáhat druhým. Světlo svítí nejjasněji skrz čistou nádobu. Když se uzdravíme, můžeme být skvělým zdrojem pro ostatní. Nyní jsem si vědom velkého množství informací, které jsou uloženy v našem světelném energetickém poli, a jak důležité je s nimi pracovat. Celý svůj život jsem chtěl tančit mezi světy, vnímat energii a kráčet po cestě šamana. Nikdy jsem ale nevěděl, jak si tuto moudrost osvojit. Budu navždy vděčný za tento výcvik, který nám všem zprostředkovává tyto mimořádné znalosti a dovednosti.“

„Právě teď se mi dějí zásadní posuny a průlomy! Vyrovnávám se s tím, jak jím, spím, pracuji a jaké mám vztahy s ostatními! Uvědomuji si, jak moc tragický pocit ze života jsem převzal z mojí rodiny a z náboženské výchovy. Smiřuji se s tím, jak moc jsem naštvaný a dotčený. Objevuji, s čím vším jsem nevědomě souhlasil ve velmi mladém věku a bere mi to dech. Je úžasné, že jsem objevil nástroje, které mi pomáhají změnit tyto programy.”

„Je ohromující jít tuto intenzivní cestu medicínským kruhem společně s ostatními lidmi. Zažila jsem úžasné osobní proměny, zejména při technice návratu ztracených částí duše.”

„Při procvičování dovedností jsem dostal od jednoho ze svých spolužáků skvělou zpětnou vazbu. On je psycholog, já pocházím ze zcela odlišného prostředí. Když jsme praktikovali proces iluminace, svěřil se mi, že se uvnitř dokázal spojit s částí sebe, o které vždy věděl, ale se kterou nedokázal navázat kontakt ani po 20 letech terapie. Bylo to velmi emotivní a on byl šťastný. Byl jsem celkově překvapen, jak skvěle tyto techniky léčení fungují i online.“

„Mnoho lidí, se kterými jsem doposud pracovala, prožilo v dětství velmi těžké trauma…Pomocí nástrojů šamanské energetické medicíny se společně s klienty dostáváme na úroveň posvátného prostoru, na úroveň energetického pole, které obklopuje naše tělo a objevujeme otisky všech minulých zkušeností, které uchovává.”

Girvani Leerer

Psycholožka

„Vnímám nyní mnohem více, než nabízí náš běžný svět. A stále se mi mnoho dalšího odkrývá. Jsem neustále překvapená a vděčná. Musela jsem ale ze svého života propustit vše nepotřebné. Jsem tak vděčná za ten pocit skutečné svobody! Výcvik se promítá do všech aspektů mého života, mé rodiny, mých přátel…Je to všechno tak jiné.“

„Rozpoznání a léčení mých hlavních zranění a karmických pout mě přivedlo zpět do ayni, do zdravého vzájemného vztahu s veškerým životem. Nedokážu dostatečně vyjádřit, jak moc jsem vděčný za možnost začít znovu pomáhat druhým. Požádal jsem o pomoc, protože jsem cítil, že současné výzvy sám nezvládnu. A moje volání bylo vyslyšeno. Těšíme se na další cestu! Je to jízda! Jsem tak šťastný za nový začátek. Těším se, že budu znovu a znovu procházet medicínským kruhem. Nepochybuji, že tomu tak bude po zbytek mého života.“

NEJČASTĚJI KLADENÉ DOTAZY

Zde jsme sepsali nejčastější otázky k výcviku. Máte jiný dotaz, který jsme tu nepokryli? Rezervujte si online schůzku s některou z našich konzultantek.

PRO KOHO JE VÝCVIK VHODNÝ?

Tento program je určen pro ty, kteří chtějí praktikovat šamanskou energetickou medicínu, nebo chtějí integrovat tyto techniky do své praxe lékaře, psychologa, poradce, kouče, nebo konzultanta zdravého životného stylu. Je ale vhodný i pro každého, kdo chce objevovat znalosti, dovednosti a léčebné praktiky šamanů pro svůj osobní růst a vzdělávání se.

KOLIK ČASU SI MÁM VYHRADIT PRO ONLINE VÝCVIK?

Měli byste si naplánovat 10 až 12 hodin týdně. Některé týdny mohou vyžadovat více času na praktikování a procvičování znalostí s kolegy, přáteli a rodinou.

BUDU MÍT PŘÍSTUP K VÝUKOVÝM MATERIÁLŮM I PO DOKONČENÍ VÝCVIKU?

Ano. K online platformě se všemi výukovými materiály budete mít doživotní přístup.

JAK POZNÁM, ZDA CVIČENÍ PROVÁDÍM SPRÁVNĚ? ZÍSKÁM BĚHEM VÝCVIKU DOSTATEK PRAKTICKÝCH ZKUŠENOSTÍ?

Výcvik zahrnuje velmi podrobné a praktické video ukázky všech cvičení a vždy se můžete zeptat svých učitelů během pravidelných online setkání. Součástí studia jsou i praktické domácí úkoly, které jsou na setkáních diskutovány. Pokud budete vypracovávat případové studie pro získání certifikátu, vaši učitelé vám poskytnout odbornou zpětnou vazbu.

CO ZÍSKÁM ÚČASTÍ VE VÝCVIKU?

Studenti, kteří absolvují výcvik a vypracují případové studie, obdrží od společnosti The Four Winds Society certifikát mistra praktik energetické medicíny (Master Practitioner of Energy Medicine). Navíc, a to je to nejdůležitější, získáte cenný soubor dovedností, které můžete využít ve své praxi i v osobním životě. Šamanská energetická medicína nabízí časem prověřené techniky a metody pro dosažení a udržení optimálního zdraví, ke kterému můžete dopomoci nejen sobě, ale i vašim blízkým a vašim klientům.

BUDE MI BĚHEM STUDIA NĚKDO NABLÍZKU PRO PŘÍPADNÉ DOTAZY?

Ano. Vaši učitelé jsou vám plně k dispozici. Můžete je kontaktovat prostřednictvím výukové platformy, nebo je oslovit osobně během online setkání, která se konají každý týden.

S KÝM SE MOHU SPOJIT A ZJISTIT INFORMACE O CENĚ VÝCVIKU?

Rezervujte si prosím bezplatný a nezávazný hovor s jedním z našich akademických poradců, abyste získali více informací o studiu. Naši konzultanti nejprve promluví se všemi potenciálními studenty, aby zjistili, zda je program pro ně to pravé. V rámci hovoru se budou věnovat i finančním otázkám (cena výcviku, rozvržení plateb a další).